پنجره
صفحات وبلاگ
نویسنده: عباس - ۱۳٩٥/٩/٢۳

به گزارش "ورزش سه"، در آخرین بازی هفته یازدهم لیگ ستارگان قطر السد از ساعت 18:40 امشب در استادیوم جاسم بن حمد میزبان ام صلال تیم ششم جدول است.


مرتضی پورعلی‌گنجی که در 10 بازی گذشته السد به صورت کامل در زمین حضور داشته امشب هم مقابل ام اصلال در ترکیب است و در قلب خط دفاعی تیمش جای دارد.


یاران پورعلی‌گنجی درصورت کسب پیروزی برابر ام صلال 27 امتیازی می‌شوند و همانند هفته اخیر به یک امتیازی الجیش صدرنشین لیگ ستارگان قطر می‌رسند.

نویسنده: عباس - ۱۳٩٥/٩/٢٢

سرمربی تیم والیبال پارسه بعد از پیروزی بر شهرداری اراک گفت: در والیبال امروز پول حرف اول را می‌زند و ما از این موضوع در چند مورد از شکست‌ها ضربه خوردیم.

به گزارش ایسنا،  تیم پارسه تهران از هفته 11 سوپرلیگ والیبال در ادامه روند بردهای خود در یک بازی آسان توانست تیم شهرداری اراک را 3 بر صفر شکست دهد. سرمربی تیم پارسه در جمع خبرنگاران گفت: ما به همراه کاله آمل جوان‌ترین تیم‌های لیگ هستیم با توجه به این لیگ کیفیت و شرایط سخت هر بازی پیروزی شدن بسیار مشکل است. تیم ما بعد از برد برابر پیکان، متحمل 4 شکست پی‌در پی شد. همین شکست‌ها تاثیر بدی روی روحیه بازیکنان داشت. ما توانستم با 3 پیروزی پی‌درپی در ادامه مسابقه‌ها که دلیل اصلی‌اش غیرت بازیکنان بود به جریان مسابقه‌ها برگردیم و جایگاه مناسبی را در جدول کسب کنیم.

فرهاد نفرزاده درباره مشکلات مالی تیمش نیز گفت: در والیبال امروز پول حرف اول را می‌زند. پول برای ادامه فعالیت تیم شرط اول است بنابراین اگر این اتفاق نیفتد تیم به مشکل خواهد خورد و ما از این موضوع در چند مورد از شکست‌ها ضربه خوردیم. من قول می‌دهم در صورتی که مسئولان از این تیم حمایت کنند، پارسه بازیکنان موفقی را در پایان لیگ به رده‌های مختلف تیم ملی معرفی خواهد کرد.

نویسنده: عباس - ۱۳٩٥/٩/۱


از بزرگمردی پرسیدم :
بهترین چیزی که میشه
از دنیا برداشت چیه ؟

کمی فکر کرد و گفت : دست ؛
با تعجب گفتم :چی؟دست ؟

گفت بله ،
اگر از دنیا دست برداریم
کار بزرگی انجام دادیم که
کوچکترین پاداشش رضوان
خداونده
و ادامه داد که :
حب الدنیا راس کل خطیئه

نویسندگان وبلاگ:
کدهای اضافی کاربر :